الهه جعفری

Hair Color

تکنیک آمبره روسی

تکنیک آمبره روسی (Russian Balayage) یک روش حرفه‌ای برای رنگ کردن مو است که از اصول بالاژ (Balayage) الهام گرفته و با تغییرات و بهبودهای خاصی در اجرا به وجود آمده است. این تکنیک به ویژه برای ایجاد جلوه‌های روشن و تاریک در موها استفاده می‌شود و نتیجه‌ای طبیعی و زیبا را به ارمغان می‌آورد.

( آموزش رنگ مو در اصفهان

بالایاژ روسی برای ایجاد هایلایت و نورهای کم نور طبیعی و طبیعی در موها طراحی شده است که در نتیجه جلوه ای نرم و ترکیبی ایجاد می کند. این تکنیک شامل رنگ آمیزی مو به روشی آزاد و با استفاده از محصولات روشن کننده یا رنگ آمیزی است. این رنگ به طور استراتژیک روی موها اعمال می شود، به گونه ای که حرکت طبیعی مو را تقلید می کند و ویژگی ها و رنگ پوست فرد را تکمیل می کند.

به طور کلی، تکنیک آمبره روسی شامل استفاده از فنون متنوعی می‌شود. برای اجرای این تکنیک، معمولاً از پودر رنگ با غلظت کمتری استفاده می‌شود تا نتیجه نهایی طبیعی و نرمی داشته باشد. همچنین، موها به صورت ناهمگن و با فاصله‌های دلخواه رنگ می‌شوند تا جلوه‌ی آمبره‌ای به دست آید.

( رنگ مو در اصفهان

تکنیک آمبره روسی برای انواع موها و رنگ‌های مختلف قابل استفاده است. با در نظر گرفتن نوع پوست، رنگ چشم، و سبک زندگی شما، متخصص موهایتان را تحت عنوان آمبره روسی مشاوره می‌دهد و رنگی را انتخاب می‌کند که بهترین جلوه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مزیت اصلی تکنیک آمبره روسی این است که نیازی به تغییر مداوم رنگ موها ندارد. با اجرای منظم تکنیک آمبره روسی، نیاز به رنگ کردن موها را کاهش داده و بازدیدهای مکرر از آرایشگاه را نیز کاهش می‌دهید.

download